Kalhotky při menstruaci


Když máte menstruaci, tak používáte tampony nebo vložky? V poslední době je také velice oblíbený menstruační kalíšek, a dokonce slyšeli jste, že už existují také menstruační kalhotky? A zajímá vás, jak menstruační kalhotky fungují? Ještě před rokem bych se vůbec netušila, že můžou existovat menstruační kalhotky. Ještě jsem se ani nerozhlédla po tom, že existuje také menstruační kalíšek a najednou tady byly menstruační kalhotky. Co to vůbec je, kdo to mohl vymyslet? A do těch kalhotek se už nic naskládá? Byla jsem opravdu hodně v šoku a vůbec jsem nerozuměla tomu, jak vlastně některá žena si může vzít menstruační kalhotky.

Při menstruaci se chci cítit v klidu.

Protože moje kamarádka mi řekla, že už má dvoje menstruační kalhotky, tak jsem se kamarádky zeptala, jak menstruační kalhotky fungují? Ona mi řekla, že pokud má střední anebo slevou menstruaci, tak samozřejmě stačí mít jenom menstruační kalhotky. A prý do nich si nedává žádnou vložku, ani papír, ani nic savého. Úplně jsem se zarazila. Jak tohle může fungovat? Například já mám opravdu hodně silnou menstruaci, vždycky mám křeče v břichu a moje menstruace je vážně silná, že ani tampon tohle nezachytí. Vždycky mohu mít tampon maximálně hodinu a už ho musím měnit a je celý nasáklý.

Když mají ženy své dny, chtějí pohodlí.

Tak absolutně nechápu, jak by mohli menstruační kalhotky fungovat, aby my také zachránili silnou menstruaci. Myslím si, že za dvě nebo za tři hodiny bych měla takový veliký flek na kalhotách, že by mi nepomohly ani maxi menstruační kalhotky. I když jsem také už o nich přemýšlela. Potom mi kamarádka řekla, že prodávají menstruační kalhotky na slabou menstruaci. Nebo taky na silnou menstruaci. Tak jsem si řekla, že neudělám chybu, když třeba si ji koupím oboje. V poslední době jsem si oblíbila ty silnější menstruační kalhotky na silnou menstruaci. Dávám do nich raději ještě vložku, protože moje menstruace je opravdu hodně silná, zatím mi všechno vyhovuje.