Proč si obout stříbrné nebo červené kozačky se šněrováním a zipem

Kozačky byly vždy pro ženy silným módním impulsem a toužily po nich již za socialismu. Kozačky a norkový kožich byly v té době symbolem nikoli luxusu, ale touhy po vyjádření krásy ženského těla. Proti tomuto trendu se postavila řada ochránců zvířat a upozornila veřejnost na kruté podmínky chovu norků a hovězího dobytka, jen pro lidské rozmary, které nedbají na vztah k přírodě a zvířatům.

Doba se však mění a výrobci stříbrných kozaček a podobného zboží již dávno vsadili na syntetické materiály, takže zvířata mohou žít spokojeně svým životem a zároveň si ženy plné své sny.

A proč vlastně tolik touží právě po vysokých botách na podpatku?

krásná žena

Těsně upnutá obuv na lýtkupřemýšleli jste někdy nad tím, proč ženám nesluší gumové holínky, ale latexové nebo PVC materiály kozaček, těsně upnuté na lýtko, jsou naopak neuvěřitelně sexy, což vám přizná nejeden muž? V podstatě téměř stejný materiál a téměř shodná konstrukce bot, a přesto tak rozdílné dopady na estetický dojem. Jde tu totiž o to, že holínky přesahují lýtka o několik centimetrů a mají tak nezajímavý tvar, takže je to něco podobného, jako žena oblečená v pytli od brambor. Jakmile tedy kozačky přesně kopírují sexy lýtka a dají vyniknout i kotníkům, pak se mužům prohlubuje erotická fantazie a touha do nevídaných rozměrů.

škaredé gumovky

Kozačky nejen zimní – víte, že se vyrábí i kozačky vhodné pro běžné pokojové teploty? Jsou to například modely se zipem po celé délce a sexy zadním šněrováním, které odhalí část pokožky lýtka, což je zejména v kombinaci s červenou, stříbrnou a bílou barvou obuvi nesmírně vzrušující podívanou. Skelet obuvi je zhotoven tak, aby ponechal otevřenou oblast prstů a odkryl i patu, čímž dáváme prostor velmi svůdnému oděvnímu doplňku, ideálnímu k milostné předehře pro zamilované páry, anebo pro slavnostní příležitosti různých párty a podobných společenských událostí.