Pořizujeme skříně na míru jako vánoční dárek


Máte rádi příjemná překvapení, která vám nachystá někdo z rodiny? Například vám vaše paní upeče k narozeninám třípatrový dort, anebo zajistí jako překvapení týdenní dovolenou na Kanárských ostrovech a vy nevíte do poslední chvíle, kam to vlastně cestujete? Pak byste mohli na oplátku také něco nachystat. Může se to hodit například tehdy, jestliže máte v bytě starý nábytek, například šatní skříně v ložnici, které již dosluhují, a pamatují dobu před téměř třiceti lety.

skříň na míru

Postarejte se o to, aby vaše žena, děti či rodiče odjeli někam na pár dnů sami, bez vás, na dovolenou a předstírejte pracovní vytížení v zaměstnání, ovšem tak, aby si nikdo nemyslel, že máte v bytě milenku, a chcete vaši rodinu podvádět. Jestliže se vám to podaří, budete mít volné pole působnosti k předem domluvené montáži skříně na míru z Prahy https://www.sten-skrine.cz/. Co vám však doporučujeme, je opatrně před tímto překvapením sondovat a zjistit, jaké posuvné dveře by se vaší paní líbily, například prohlížením katalogu skříní na míru, s odůvodněním, jako že byste si je někdy mohli v budoucnu, až něco našetříte, pořídit.

oblečení ve skříni

Překvapení to bude dokonalé a navíc si vlastně vaše žena sama vybere řešení, které se jí nejvíc líbí. Mohou to být posuvné dveře koncipované s tvarovanými zrcadly, ve dvou pastelových barvách či v bílé barvě, anebo v jedné barvě výrazně kontrastní vůči dlažbě na podlaze a malbě interiéru. Vnitřní vybavení skříní je poměrně snadné zvolit dle stávajícího uspořádání vnitřních prostor vašeho nábytku, ovšem výrobci skříní na míru vám mohou navrhnout jisté změny k lepšímu, kterých můžete využít, a pokud si netroufáte s nimi vyrukovat jako s překvapením, můžete je opětovně při debatě s manželkou o vašem budoucím nábytku nadhodit.

Můžete se pak těšit na ten nejkrásnější moment překvapení, až všichni přijedou z dovolené, odemknou dveře do bytu, a bude-li skříň v předsíni, možná se budou domnívat, že si spletli patro nebo vchod do domu a vstoupili do cizího bytu.