Pád mobilu


Kdo by takovou situaci nezažil. Mobil padá v těch nejméně nečekaných a nevhodných chvílích. Pokud vypadne tak, že se poškodí jen málo, nic se neděje, a dokonce nepřijdete o to co v něm máte. Většinou však spadne tím způsobem, že už se z něj nedá nic zachránit a všechno co je v něm je v troubě. Pokud ovšem nemáte nastaveno zálohování. Pak nepřicházíte o data, ale pouze o přístroj. Pokud šlo o nějaký starý z bazaru za dvě stokoruny, tak se to dá oželet, ovšem iphone za dvacet klacků, to už je jiná básnička. To už člověku přijde moc líto. Hlavně tomu, kdo na takový mobil dlouho šetřil.

mobil bez obalu

A přitom si stačilo pořídit nějakou tu ochranu proti pádu. I když je název této věci nesmysl, je potřebná. Proč nesmysl? Oba ať je jakýkoli nedokáže přístroj ochránit před pádem. Dokáže jej ochránit před jeho následky, tedy rozbití či poškození. Sehnat si a koupit obaly na iphone není nijak zvlášť veliký problém. Jen je třeba koupit kryt pořádný, a ne nějaký fórový z asijské výroby. Ona je ta čičinka na zadní straně strašně hezká, ale účel je čistě ozdobný.

mobil bez obalu

Když vám s tím mobil „rochne“ na dlažbu, můžete jej klidně rovnou odepsat. Pořádný a bytelný kryt sice zabere více místa a více váží, ale máte jistotu, že pokud mobil spadne, v podstatě se mu nic nestane, a to i když spadne rovnou na hranu. Takže je tímto obale ochráněn jak mobil, tak i vaše data. Takže nemeškejte ani malou chviličku a takový kryt si rozhodně co nejrychleji opatřete. A pokud nemáte čas běhat někde po obchodech, můžete si jej obstarat přímo přes tento malý článeček. Pokud nevíte, jak se to dělá, naučím. Je to přímo ukázkově jednoduché. O něco výše je link, který je jinou barvou písma. Podle toho jej poznáte. Tak na něj kliknete a v podstatě máte hotovo. Tento klik vás přenese do obchodu s obaly a vám už stačí jen vybrat a zaplatit. Vybrané zboží vám přijde až domů.