Jak povzbudit erekci?


Sex je báječná věc. Nikomu se nepodaří mi tento názor rozmluvit. Ale je samozřejmé, že je v různých situacích přece jenom různě potěšující. A někdy bohužel i nepotěšující, to ale pochopitelně nejspíše tehdy, když už to člověku moc nejde. Což se stává.

Zatímco někdy stačí klukům ke vzrušení se i představa toho, jak ‚byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas‘, zatímco o někdy stačí i jenom trocha fantazie nebo pohled na děvče v kratší či těsné sukni nebo v těsném tričku s větším výstřihem, jindy už to bohužel tak snadné není. A jsou tu tak bohužel i muži, kteří by si sice také rádi sex užili, ale neužijí si ho. Protože se někdy může i ta nejkrásnější žena zcela obnažit a dát se muži všanc, ale tělo vzdoruje, erekce se nedostaví nebo je záhy po ní, a pak se tedy ona vzrušující aktivita jménem sex nekoná. Nebo nestojí za to.

pár v objetí

A zatímco by mladí kluci byli někdy raději, kdyby měli erekcí méně, protože si kvůli nim mohou udělat i ostudu na veřejnosti, když je mají tehdy, kdy to není právě žádoucí, stárnoucí muži by často rádi onen nadbytek erekcí od mladých kluků převzali. Jenže to nejde. A tak jsou někdy podmínky k věnování se sexu lepší a někdy horší. A někdy už se vytrácejí třeba i poslední zbytky naděje, že ještě někdy na pohlavní styk dojde.

dva kondomy

Ale rozhodně bych to nevzdával předčasně a bez boje. I když to totiž nejde samo, může to jít třeba s pomocí nějakého přípravku na podporu erekce. Například generická Viagra může způsobit nesporně pozitivní změny, obrat k lepšímu. S tou se dají erekce u mužů vylepšit tak, že je to nepřehlédnutelné. A proto muži tak rádi podobné přípravky na podporu erekce užívají. Proto je shánějí a ochotně za ně i utrácejí. Protože sex je vzácný a pro mnohé muže je nad všechny poklady světa. A kdo zažil příjemné pocity, jaké sex přináší, nediví se tomu.