Dopřejte si úžasnou a luxusní zimní bundu Kari Traa

Máte v plánu dovolenou v zimě na horách, a nemusí to být zrovna lyžařsky zaměřený týden? Uvažujete nad tím, že se v horském terénu budete jen procházet, dýchat čerstvý vzduch a vnímat tu neskutečnou pohodou, volnost a svobodu? Pak věnujte pozornost také oblečení, které vám takové zážitky umožní. V horách totiž není příliš prostoru pro kompromisy, a každé provizorium tu poznáte na vlastní kůži.

lyžařka na svahu

Bunda Kari Traa je jedinečný výrobek

Jestliže jste ve vztahu s báječnou partnerkou, kterou ze srdce milujete, a chcete jí dopřát něco luxusního a zároveň praktického, darujte jí pod vánoční stromek nikoli perlový náhrdelník nebo zlatý prsten či brokátovou brož, i když by jí jistě slušely. Obraťte pozornost směrem k outdoorovému vybavení, které jí poslouží mnohem víc.

Dámské zimní bundy Kari Traa https://www.c-store.cz/kari-traa-c133-0-1-htm jsou zhotoveny v Norsku a jistě je vám známo, že norská zima má mnohem větší „grády“, než ta středoevropská. Norové dbají na to, aby se každý, kdo bundu oblékne, cítil jako v bavlnce i v těch nejsilnějších mrazech. Bundy jsou dostatečně hutné, aby udržely tělesné teplo, a zároveň lehoučké, abyste neměli pocit, že máte na sobě plechové brnění. Jsou zhotovené v kombinaci polyesterových vláken a elastanu s certifikátem Oekotex 100 a navržené s ohledem na využívání i na lyžařských svazích.

horský terén

Bundy odpuzují vodu, jsou velmi prodyšné, mají zadní část delší pro větší pohodlí na bederní oblast, a vnitřní opásání proti průniku sněhu k tělu při pádech do závěje.

Dejte vyniknout barvám

Výrobce bund Kari Traa sází také na barevné provedení a dává mu přednost před černou, která se bohužel stala velmi častou v zimních oděvech u běžné populace. Pastelová barva oblečení podporuje osobitý styl a jedinečnost a je pro člověka mnohem přirozenější, než se navlékat do černých a šedých hábitů, které připomínají spíše smuteční obřadní síně.