Čím oznámit svatbu?

Po zasnoubení páry řeší, kde a jakou svatbu by chtěli mít. Někdo se rozhodne pro okázalou svatbu se vším všudy a o dvě stě hostech, a někomu je bližší rodinná oslava někde v malé restauraci. Ať se rozhodnete jakkoliv, je to jen vaše svatba a určitě si ji vymyslete podle sebe. Určitě nebudete litovat ničeho, co uděláte. Svatbu má většina lidí jen jednou, tak proč si ji neudělat hezkou?

bílé oznámení

Čím ji oznámit?
Naprostá většina snoubenců se rozhodne pro svatební oznámení Goldpress
. Rozesílají se či rozdávají všem blízkým, kteří o svatbě mají vědět předem. Tento způsob oznamování svatby má dlouhou tradici a i v dnešní době je to jakýsi rituál, kterým dávají snoubenci najevo, že jim na jejich blízkých záleží – protože si dávají práci s výběrem oznámení a jeho následnou distribucí.

Jaké chcete?
Vidíte se v krásných krajkových šatech a v botách na vysokých podpatcích? Chcete mít svatbu plnou nádherných květin? Nebo jste spíš typ na koktejly a tenisky? Ať tak nebo tak, s tématem či barvami svatby můžete sladit i oznámení. výzdoba, sváteční tabule i dekorace mohou být sladěné do jedné barvy. Milujete růže? Jste příznivkyní lilií a nebo vás zajímají spíš sukulenty? Rozhodně je z čeho vybírat. Stačí si zvolit oznámení z připravených šablon. Můžete mít jakékoliv oznámení – vtipné, originální, klasické a nebo moderní. Právě moderní oznámení jsou na vzestupu. Patří mezi ně zejména plastová průhledná oznámení, která vypadají velmi luxusně.

luxusní oznámení

Budete mít sladký bar? Připravujete svatební menu na každý talíř, aby si každý mohl pročíst další hlavní chod? Chcete si posadit hosty podle sebe? Všechno svatební papírenské zboží může ladit k sobě. Jednoduše si vyberte všechno ve stejném dekoru. Sami budete překvapeni, jak krásně bude všechno dohromady vypadat. Vybírejte oznámení co nejdřív, abyste se mohli věnovat důležitějším věcem.