Chraňte se

Milé dámy i milí pánové, pracujete ve vašem zaměstnání každý den na počítači, v podstatě od první minuty až do té poslední? Chráníte nějakým způsobem svoje oči proti modrému světlu? U některých jedinců to může způsobovat různé problémy, jako je třeba problémy se spánkem a tak dále. Naštěstí to můžete vyřešit fešným doplňkem, který vás právě před tím dokáže ochránit.

bryle

Jedná se o speciální film Blue control, který je instalován přímo do sklíček, takže brýle proti modrému světlu https://www.luxbryle.cz/36-proti-modremu-svetlu by měly být právě vašimi nejlepšími přáteli, pokud máte denně co dočinění s monitory, ať už od počítače nebo například od telefonu či televizoru. Nakoupíte je na internetovém obchodě Lux brýle, kde si můžete vybrat mezi různými druhy obroučků. Zamezí vám minimálně 40 % modrého světla a poskytnou vám také větší kontrast. Nebudete rozhodně vypadat špatně, neexistuje pouze jeden druh, ale můžete si vybrat mezi dostupnými obroučky, podle toho, jaký máte například typ obličeje.

pocitac

Černé nebo zlaté, hnědé, béžové, bílé, výrazné obroučky nebo méně výrazné, prostě jak si kdo zamane. Každopádně dámy tuto otázku budou řešit asi hlouběji, aby jim to v práci více slušelo, zejména, pokud ještě k tomu pracují i s klienty. Navíc k nim dostanete i pouzdro zcela zdarma. Na tomto internetovém obchodě můžete zakoupit například i sluneční brýle, které se vám teď budou hodit, vzhledem k tomu, že se blíží dny, kdy bude jenom svítit sluníčko. Zejména třeba v autě se bez nich neobejdete, nebo když vyrazíte v létě k vodě nebo na dovolenou k moři. Chránit bychom měli i svoje oči, pamatujte na to, nestačí mazat jenom kůži, ale další partie jsou také důležité. Jejich polarizační varianta vám ještě zaručí to, že vám snižují riziko oslnění, takže třeba na pláž ke knížce jsou ideálním parťákem.