Zuby a fazety


Předpokládám, že nejspíš každý člověk by si přál mít opravdu krásné a zdravé silné zuby. A to bych nebyla já, abych si tohle také vždy nepřála. Protože kolikrát se mi také stalo, že mě začaly bolet zuby a to zničehonic. Ani nevíte, jak jsem z toho byla vyděšená. Protože mě opravdu vadí, když musím chodit k lékaři, a to hlavně k zubaři. Já se totiž opravdu hodně bojím bolesti. Takže jistě chápete, že mám u zubaře veliký odpor a také ale hlavně respekt. Tedy sice ne, že bych měla odpor přímo k osobě zubaře, ale spíše k tomu, že tam musím trpět většinou bolestí. Bohužel už odmalinka, asi od deseti let, mám velké problémy se zuby.

Hygienu dodržuji.

Mám vysokou kazivost zubů, takže už mám asi šest nebo možná i sedm plombovaných zubů. Tak je mi lékař řekl, že by potřebovaly vytrhat zuby moudráky, ale toho se bojím, takže se je zatím ještě nechávám, i když mě zatím naštěstí vůbec nebolí. Také jsem chtěla mít opravené přední zuby. Přemýšlela jsem, že bych tam nechala dát zubní fazety. Také se bojím zubních fazet, protože se zuby musí prvně před zubními fazetami nějak opravit a možná také zbrousit. K jsem slyšela slovo zbrousit, tak mi naskakovala husí kůže a nemohla jsem skoro strachy ani dýchat.

Fazety jsou pěkné.

Jenomže každý mi říká, že potom výsledek opravdu stojí za to, proto jsem se podívala na webové stránky clinicplus.cz, kde je opravdu mnoho zubních fazet z Prahy. A zmiňuji hlavně zubní fazety z Prahy, protože prý jsou opravdu nejlepší až jsou vysoce kvalitní. A já, když už bych si nechala dělat nové zuby a zubní fazety, tak jsem chtěla právě zmíněné zubní fazety z Prahy. Protože jsem zjistila, že jsou velice oslavované a že je má mnoho lidí, tak jsem si řekla, že si raději připlatím nějaké peníze navíc a také si nechám dát zubní fazety z Prahy. A zubní fazety z Prahy pro vás budou velmi dobrou volbou.