Slavíte s dětmi narozeniny?

Slavit narozeniny je starý zvyk. Někteří dospělí svoje narozeniny už příliš slavit nechtějí, ale u dětí je to jiné. Malé děti až do dospělosti potřebují nějakou zábavu spojenou s pocitem, že celý den je jenom o nich. I dospělé děti potěší když jim rodiče uspořádají příjemnou, byť jen rodinnou oslavu narozenin. Narozeniny se slaví spíše s menšími oslavenci, ale tím spíš je potřeba si dát záležet na celkové oslavě.

děti oslava

Co připravit?
Každý, kdo někdy připravoval oslavu narozenin, tápal v tom, co koupit, v jakém stylu oslavu vyzdobit a hlavně jaký program připravit. Potěšit malého oslavence a jeho kamarády není vždy jednoduchý úkol. Jestli chcete vašemu dítěti dopřát nezapomenutelnou oslavu narozenin, dejte si na její přípravě záležet. Nestíháte a přesto nechcete přípravy odsunout na druhou kolej? Pověřte někoho z rodiny a nebo svěřte celou oslavu do rukou někoho, kdo se organizováním oslav živí.

Zeptejte se dítěte co má rádo
Aby nebylo dítě zklamané, je potřeba se ho zeptat co má rádo. I mezi dětmi se šíří různé trendy. Jednou jsou v kurzu auta, podruhé zimní pohádky. Uspořádejte oslavu ve stylu pohádky, které má zrovna dítě rádo a uvidíte, že bude nadšené. Samozřejmostí by měl být pořádný dort, který většina rodičů nechává upéct u cukrářů. V tomto případě si ale vždy dejte pozor na recenze, abyste nebyli při otevření krabice s dortem před všemi hosty nepříjemně překvapeni.

barevné balonky

Co by to bylo za oslavu bez pořádného programu?
Zabavit na několik hodin skupinu malých dětí může být problém, protože zpravidla děti dlouho neposedí a dlouho u ničeho nevydrží. Oslava narozenin pro děti může být velmi zajímavá pokud jim dopřejete jedinečnou zábavu. Tou je například kouzelnické vystoupení, které děti rozhodně bude bavit. Zkusí si samy i menší triky a jako dárek dostanou zvířátko z balonku, což se jim určitě bude líbit.