Ideální číslo pro zapamatování


Díky mobilu můžete být ve spojení se světem kdykoliv a kdekoliv, tedy pokud vám to signál dovolí. Telefon už dnes má skoro každý, protože je s ním život jednodušší. Při výběru telefonu si musíte vybrat i vhodného operátora, což není jednoduché. Musíte si hlavně zjistit, který operátor má kvalitní pokrytí i u vás doma nebo třeba na chatě, pokud nějakou máte a trávíte na ní dost času. Bez signálu vám telefon nedovolí volat ani psát SMS, a nebude vám fungovat ani internet. Jediné co vám bude umožněno, jsou krizové hovory.

iphone telefon

U operátora si většinou můžete vybrat telefonní číslo, ale je jasné, že naprostá většina čísel bude rozebraných. Zbudou tak jen čísla, o která není příliš velký zájem. Jsou to čísla, která se hůře pamatují. A zapamatovat si svoje vlastní telefonní číslo je dobré z toho důvodu, že ho budete moct kdekoliv nadiktovat nebo zadat, aniž byste ho museli hledat. Někdo má svoje číslo uložené v telefonu, někdo v diáři a někdo na papírku, ale pokud podnikáte, měli byste mít snadno zapamatovatelné číslo.

sim karty

Je to lepší i pro zákazníky
Každý podnikatel komunikuje s dodavateli, odběrateli, zákazníky a mnoha dalšími lidmi, kteří mají někdy co dočinění s jeho firmou. Jistě jste někdy i vy sami hledali nějakou firmu a museli jste volat na uvedené číslo. Často je potřeba volat třeba i k dětem do školy nebo do kroužků, případně rodině, přátelům nebo třeba řemeslníkům. Mnohá čísla voláte opakovaně a některá dokonce pravidelně. A někdy se vám mohlo stát, že si dané číslo nezvládli zapamatovat, ani když jste se snažili. Některá čísla se opravdu pamatují špatně, a proto byste měli myslet na to, že vy můžete mít číslo, které si zapamatujete nejen vy, ale i všichni ostatní během pár vteřin.

Zlatá čísla jsou speciální telefonní čísla, která jsou složená z opakujících se čísel a jsou přednostně nabízena podnikatelům.