Řešení pro všechny


Bydlení jen pro bohaté?
Bydlení je sice základní životní potřeba, ovšem pro mnoho lidí je to nedostupná komodita, a to hlavně kvůli vysoké ceně. Člověk by musel vydělávat stovky tisíc měsíčně, aby si mohl dovolit bydlení v osobním vlastnictví. Zejména ve velkých městech je bydlení extrémně drahé, a tak je jasné že většina lidí bude bydlet v nájmu. Jenže nájemní bydlení vám může skončit uplynutím doby, na kterou byla sjednána nájemní smlouva. A to je hlavní důvod proč tolik lidí chce bydlet ve svém.

Problémem je často získat hypotéku. Většina lidí statisíce měsíčně nevydělává a pokud jim nepomůže rodina, musí si vzít úvěr. Banky zpřísnily podmínky pro její získání a tak je dostupnost vlastního bydlení ještě těžší. Pokud ale máte to štěstí že můžete hypotéku čerpat, stojíte jistě před otázkou, jaké bydlení si pořídit. Spousta lidí chce stavět svépomocí, protože chtějí a potřebují ušetřit i během stavby. Jenže stavba svépomocí je psychicky i fyzicky náročná a ne každý to zvládne.

klíč k domu

Ideální je využít stavební firmu. My vám nabízíme naše typové projekty, které vám můžeme postavit. Stavba domu na klíč je ideální pro všechny, kteří hledají dům bez námahy. Všechny naše typové projekty stavíme z porobetonu, ale také si jakýkoliv projekt můžete vybrat jako dřevostavbu. U každého domu uvidíte kompletní a velice podrobné informace včetně zastavěné a užitkové plochy. Náš nejlevnější dům je o dispozici 3kk a stojí jen 3 miliony s DPH. To je cena za kterou většinou dům nikde jinde neseženete.

dům dřevostavba

Stavět s námi je opravdu výhodné, protože jsme jedna z mála firem, která má snad všechna hodnocení kladná. Dáváme si záležet na tom, abyste měli bydlení vašich snů za co nejkratší možnou dobu, a navíc si u nás můžete chodit kontrolovat jak stavba pokračuje. Garantujeme vám dodržení termínu, takže se budete stěhovat včas.