Moderní a příjemné bydlení

Každý by chtěl mít krásné bydlení podle svých představ, ale jen málokdo si s tím umí poradit. Navrhnout bydlení není jen o tom si vybrat nábytek a dekorace, ale je to o tom si umět navrhnout funkční řešení, které bude vyhovovat celé rodině dlouhé roky. Týká se to především rekonstrukce, protože i novostavba zestárne a tak je občas potřeba bydlení zmodernizovat vzhledem k neustále se měnícím potřebám celé rodiny.

moderní obývák

Jak si navrhnout funkční prostor?
Záleží vždy na tom, jak vaše stávající bydlení vypadá. Pokud potřebujete jen vyměnit okna nebo vymalovat, asi to zvládnete sami. Jestli ale potřebujete změnit dispozici, modernizovat elektřinu a nebo třeba odpady, už by to chtělo poradu s architektem. Bytový design a jeho architekti Z
eleneslevy vám pomohou navrhnout funkční řešení pro každou místnost. Potřebujete zmodernizovat kuchyni, protože v té stávající máte malou pracovní plochu a nedostatek úložných prostor? Potřebujete zcela změnit dispozici bytu či domu, protože máte děti chcete jim dopřát soukromí? Všechno je možné, pokud se spojíte s odborníky.

dětský pokoj

Na nic nezapomenou
Odborníci mají většinou vzdělání v oboru, a tak vám dokážou poradit se vším, co tvoří pohodlné bydlení. Rozvody elektřiny, vody, plynu, kanalizace, to všechno je potřeba zahrnout do návrhu, stejně jako je potřeba brát v potaz, které zdi jsou nosné, a co jsou jen příčky. Člověk bez zkušeností může udělat při přestavbě spoustu chyb, a byla by škoda, kdybyste se jich dopustili i vy. Architekt s vámi projde všechny vaše potřeby a nápady a poté vám vytvoří návrhy, ze kterých si může vybrat. Následně vám předvede vizualizaci, a dokonce je možné nechat i stavební práce na kanceláři, která vám návrh zpracovala. Architekti mají svoje řemeslníky i dodavatele materiálu, takže vám mohou rovnou návrh převést do reality. Výsledkem rozhodně nebudete zklamáni.