Láska v naději

Víte, co je láska? Někdo vůbec neví, co to slovo znamená, proto bychom si to měly připomenout. Láska je totiž velmi krásná věc. Je to nádhera milovat svoje blízké, svoje přátelé, a hlavně svoji skutečnou lásku. Někdo jí v životě ještě nikdy nenašel, ale někdo si jí užívá celý život. Stává se, že třeba máme nějakého partnera, partnerku, ale nakonec se stejně rozejdete, protože zjistíte, že to vlastně nikdy neklapalo, jak jste si přáli. Najednou se ale může stát úplně něco jiného. Může se stát, že se dáte dohromady s někým jiným, a najednou se stane, že zjistíte, proč jste se vlastně rozešli v předešlém vztahu, když tady ten partner nebo partnerka je ještě horší, než to, koho jsme měly před tím.

Žena

My lidé hledáme pořád samou dokonalost, ale tu nikdy nikdo nenajde, protože jsme jen lidé. V dnešní době jeden z Vás ve vztahu řekne něco špatně a hned je rozchod na cestě. To je špatná úvaha, protože vždycky bychom si měly rozmyslet co vlastně děláme, a pak nedělat zbytečně chyby, které už napravit třeba ani nepůjdou.

Žena

Proto se hned nerozcházejte, protože nemusíte potkat to lepší, ale místo toho ještě potkáte to horší než před tím. Proto se vyvarujte svých chyb, a už nikdy nedělejte zbytečně ve svém životě další, protože toho pak můžete jen a jen litovat. Láska je velmi krásná věc, proto se držme každé lásky, která je opravdu velmi skutečná, protože všeho potom můžeme jen a jen zbytečně litovat. V lásce vždy musí být naděje, která je pro nás ve vztahu velmi důležitá a nesmíme se toho zbytečně bát. Vzájemná komunikace v lásce patří i s pochopením jeden druhého. Na každém člověku poznáme, zda se jedná o skutečnou lásku nebo ne. Buďme k sobě i vzájemně upřímní, protože to prostě k lásce patří. Ten, kdo nemiluje, tak ještě nikdy skutečnou lásku nepoznal. Až jí poznáte budete se chovat jinak.